Rodzaje zakładów w grze w kości z jednym rzutem

kosci

Grając w kości, możemy wybrać, czy mamy zamiar zdecydować się na zakłady w rozgrywce z jednym rzutem, czy z wieloma. Zakłady z wieloma rzutami mogą wymagać pewnej liczby rzutów kostką i pozostają aktualne do momentu wygrania lub przegrania zakładu. Istnieją jednak pewne zakłady w kościach, które są rozstrzygane po jednym rzucie. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się tym zakładom z bliska.

Any 7 Bet

Zakład ten rozstrzygany jest już po jednym rzucie kostką. Jeśli zostanie odkryta 7, gracz wygrywa 4x swoją stawkę. A jeśli zostanie wyrzucona inna liczba, przegrywa.

Any Craps Bet

Możemy w dowolnym momencie postawić zakład, że strzelec ujawni następujące liczby: 2, 3 i 12.

2 Bet i 12 Bet

Jedna z największych wypłat w kościach oferowana jest wtedy, gdy gracze obstawiają, że następny rzut pokaże 2 lub 12. Na przykład, gracz może wybrać 2. I jeśli 2 zostanie trafiona przez strzelca w następnym rzucie, gracz wygrywa 30x swoją stawkę. Jeśli jakikolwiek inny numer zostanie ujawniony, wówczas przegrywa.

3 Bet i 11 Bet

Jest to podobne do powyższego zakładu, chociaż zarówno 3, jak i 11 są dwukrotnie bardziej prawdopodobne niż 2 lub 12, co odzwierciedla oferowane wypłaty. Jeśli gracz trafi, że ​​w następnej kolejności wypadnie 3 lub 11, wygrywa 15x swojej stawki. A jeśli wypadnie jakikolwiek inny numer, zakład jest przegrany.

Horn Bet

Zakład Horn dostępny jest w niektórych kasynach online, a także w przybytkach stacjonarnych. Jest jednorazowym zakładem na numery 2, 3, 11 i 12. Przykładowo, zakład Horn w wysokości 40 GBP/USD byłby w rzeczywistości zakładem w wysokości 10 GBP/USD – indywidualnie na każdy z czterech numerów. Tam, gdzie dostępny jest zakład tego typu, możemy dostrzec też opcje „C&E”, gdzie „C” oznacza „Any Craps” i wypłaca 7:1, a „E” oznacza „11” i wypłaca 15:1.

Craps Fire Bet

Fire Bet to zakład, który w ostatnich latach zyskał na popularności, chociaż generalnie oferowany jest tylko w kasynach fizycznych. Raczej nie znajdziemy go podczas gry w kości w kasynach online bez depozytu. Fire Bet to zakład, w którym obstawiamy, że strzelec zdobędzie co najmniej cztery unikalne punkty po ustaleniu punktu i przed rzuceniem kośćmi.

A więc w zasadzie obstawiamy, że co najmniej cztery i maksymalnie sześć punktów 4, 5, 6, 8, 9 i 10 zostanie trafionych przed zakończeniem rundy. Chociaż jest to popularny zakład poboczny przy stole do gry w kości, ogromna przewaga kasyna oznacza, że ​​raczej lepiej będzie, jeśli pominiemy tę opcję. No, chyba że jest to fajny zakład na niskie stawki.

3 najlepsze wskazówki dotyczące gry w kości

Na koniec warto jeszcze dorzucić kilka ważnych kwestii związanych z grą w kości na prawdziwe pieniądze. Kierując się poniższymi wskazówkami, będziemy mogli znacznie ułatwić sobie całą zabawę.

Zarządzanie swoim bankrollem

Zarządzanie bankrollem oznacza różne rzeczy dla różnych graczy. Dlatego musimy pomyśleć, czego oczekujemy od rozgrywki, zanim zasiądziemy przy stole do gry w kości. Jeśli chcemy grać tak długo, jak to możliwe, po prostu trzymajmy się bezpieczniejszych zakładów, takich jak Pass i Come.

W innych zakładach, takich jak 6 i 8, są mniej elastyczne kwoty optymalne tych zakładów. A więc najlepiej ich unikać. Dlatego zawsze pamiętajmy, aby nie kierować się emocjami podczas gry, a także, że jest to typowo losowa rozgrywka.

W zarządzaniu budżetem mogą również pomóc specjalne aplikacje, o których można przeczytać, klikając tutaj.

Zdefiniowanie swojego celu

Ogólnym celem gry w kości jest prawidłowe przewidzenie, jakie oczka pokażą kości. I jeżeli kości nie są podrobione (co już raczej nie zdarza się w nowoczesnych kasynach), wówczas zapewnią nam całkowicie losowy wynik. Oznacza to, że do nas należy odgadnięcie, jakie numery pojawią się na kościach. I powinniśmy przy tym dokonywać inteligentnych zakładów, aby zmaksymalizować swoje szanse.

Wybranie odpowiedniej strategii

Podobnie jak w przypadku wielu gier kasynowych online w kościach również nie ma tylko jednej poprawnej strategii. Z kolei właściwa strategia to ta, z którą czujemy się najlepiej. Dopóki wiemy, co robimy i zdajemy sobie sprawę, że szczęście może być bardzo kapryśne, raczej nie będzie nam grozić zbyt wiele niewłaściwych wyborów.

Prawda jest taka, że przytłoczenie może być problemem w każdej grze. Dlatego, jeśli nie mamy pewności, czy wiemy, jak grać w kości, miejmy na uwadze, że możemy najpierw obejrzeć innych graczy w akcji. Dzięki temu zobaczymy, jak sobie radzą z różnymi strategiami. Po prostu budujmy naszą pewność siebie, a nie będziemy tak skłonni do popełniania błędów.